Sledovat film Serge Gainsbourg: Heroický život online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Serge Gainsbourg: Heroický život
  Trailer k filmu Serge Gainsbourg: Heroický život   Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Joann Sfar
Hrají a postavy:
Eric Elmosnino (Serge Gainsbourg), Lucy Gordonová (Jane Birkinová), Laetitia Castaová (Brigitte Bardotová), Doug Jones (držka), Anna Mouglalisová (Juliette Grécoová), Mylene Jampanoiová (Bambou)
Scénář:
Joann Sfar
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Pyšné Francii zazpíval parodii Marseillaisy v rytmu reggae, v přímém přenosu si zapaloval cigarety bankovkami, svedl sex-symbol Brigitte Bardot v dobách její největší slávy, jeho duet s Jane Birkin "Je t'aime... moi non plus" odmítli hrát v několika zemích kvůli obscénnímu textu. Serge Gainsbourg byl provokatér a skandalista stejně jako skvělý hudebník a umělec. V porovnání s jeho životem jsou všichni pověstní rebelové 20. století jen vzteklé děti. Koho urazil a svedl, jaké hity nesou jeho rukopis a kam až sahalo jeho charizma ukáže film Gainsbourg, který je stejně zábavný a bouřlivý jako celý Gainsbourgův život.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko