Film Semana Santa

Sledovat film
Semana Santa
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nejokázalejší oslava Velikonoc na světě. Davy kajícníků v kápích proudí starobylými úzkými uličkami.
Španělské starobylé město Sevilly právě slaví svátky ukřižování a vzkříšení a v úzkých uličkách procházejí davy lidí v červených kápích, kteří se chtějí tímto bezbolestným způsobem vykoupit ze svých hříchů. Mezi nimi ale krouží člověk, který má v úmyslu jeden hřích (a zrovna ten největší) naopak spáchat.
Jeho prvními obětmi jsou homosexuální a drogově závislá dvojčata, která brutálně zavraždí. Ale to je jen začátek, mrtvoly začínají přibývat a vyšetřovatelka Maria, která má případ na starosti začíná mít obavy o svůj život. Musí vraha najít dřív než on najde ji.

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Pepe Danquart
Hrají a postavy: Mira Sorvinová (Maria Delgadoová), Olivier Martinez (Quemada), Féodor Atkine (Torillo), Luis Tosar (Antonio), Alida Valliová (Dona Catalina), Fermín Reixach (Rodriguez)
Scénář: David Hewson, Roy Mitchell
Země: Německo, Velká Británie, Francie, Itálie, Španělsko, Dánsko
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 44 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko