Sledovat film Sekrety i grzeszki online

Přehrajte si film Sekrety i grzeszki online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Sekrety i grzeszki online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Ron Howard
Hrají:
Vince Vaughn (Ronny Valentine), Kevin James (Nick Brannen), Jennifer Connellyová (Beth), Winona Ryderová (Geneva), Channing Tatum (Zip), Queen Latifahová (Susan Warner)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Pravda občas bolí.

Dilema je komedie o chlapovi, který stojí na životní křižovatce a ví, že ať se vydá doprava nebo doleva, vždycky to dopadne špatně. A tak vyrazí rovně. A to je vůbec ze všeho nejhorší. Oscarový režisér Ron Howard režíruje hvězdnou hereckou sestavu ve filmu, který názorně předvádí, že to, co řeknete svému nejlepšímu kamarádovi, je stejně důležité jako to, co mu neřeknete. Ronny a Nick jsou už od vejšky nejlepší kámoši. Společně vedou firmu vyvíjející automobilové motory, přičemž Nick je technologickým géniem, zatímco Ronny obchodním talentem, který Nickovy nápady prodává. Právě uzavřeli smlouvu s automobilovým gigantem, Nickovo manželství s krásnou Genevou šlape jako hodinky a Ronny se konečně chystá požádat o ruku dlouholetou přítelkyni Beth. Jenže pak se všechno strašidelně pokazí, když Ronny přistihne Genevu při nevěře s potetovaným svalovcem. V tu chvíli se ocitá na výše zmíněné křižovatce. Má říct Nickovi pravdu a brutálně tak ranit nejlepšího kámoše? Nebo má předstírat, že nikde nebyl a nic neviděl a v Nickovi dál udržovat iluzi dokonalého manželství? Ronny se rozhodne kamarádův vztah zachránit, a tak zaútočí na Genevu, na jejího milence, čímž strhne lavinu komických nedorozumění a zmatků, která paradoxně nejvíc ohrožuje právě jeho. Pravda občas bolí, ale když ji tajíte, může to bolet mnohem víc.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
TVP2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.