Sledovat film Secretariat online

Přehrajte si film Secretariat HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historickďż˝, rodinnďż˝, historický Secretariat na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Secretariat   Sledovat Secretariat online
Žánr:
drama, historickďż˝, rodinnďż˝, historický
Režie:
Randall Wallace
Hrají a postavy:
Diane Laneová (Penny Cheneryová), John Malkovich (Lucien Laurin), Dylan Walsh (Jack Tweedy), Margo Martindaleová (slečna Hamová), Nelsan Ellis (Eddie Sweat), Otto Thorwarth (Ronnie Turcotte)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Pravdivý příběh o nesplnitelném snu.

Disney přináší úžasný pravdivý příběh plný naděje, lásky a odvahy. Diane Lane a John Malkovich společně se svými kolegy rozehrávají brilantní příběh od producentů filmů jako jsou Zázrak, Nepřemožitelný a Hráč. Za každým úspěchem stojí nesplnitelný sen. Staňte se svědky velkolepé cesty neuvěřitelného koně, jménem Secretariat, a dojemného příběhu jeho neobvyklé majitelky, ženy v domácnosti, která vsadila všechno na to, že se její kůň stane šampiónem.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski