Film Se slovníkem v posteli

Sledovat film
Se slovníkem v posteli
online

Přehrajte si film Se slovníkem v posteli online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 134 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Jessica Alba vábí svým jazykem v tomto svůdném příběhu zakázané lásky, který je zasazen do parné džungle Sarawaku roku 1930.
Krásná domorodkyně Selima se stává učitelkou jazyka a zároveň konkubínou mladého britského úředníka, který se právě připojil ke zdejšímu oddílu koloniální armády. V žáru džungle přerůstá jejich vztah ve vášeň a zakázanou lásku. Při zjištění následků, jež oběma hrozí za porušení místních tradic, jsou milenci přinuceni se rozejít. Ve chvíli, kdy se mladík po roce vrací se svou novou manželkou, žár vášně opět vzplane a zesílí. Na povrch vystupují tajemství tak hluboká a temná jako sama džungle a její obyvatelé.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Guy Jenkin
Hrají a postavy: Jessica Albaová (Selima), Brenda Blethynová (Aggie), Hugh Dancy (John), Bob Hoskins (Henry), Junix Nocian (Famous), Christopher Ling Lee Ian (Jasmine)
Scénář: Guy Jenkin
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko