Sledovat film Se slovníkem v posteli online

Přehrajte si film Se slovníkem v posteli online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Se slovníkem v posteli
  Trailer k filmu Se slovníkem v posteli   Sledovat Se slovníkem v posteli online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Guy Jenkin
Hrají a postavy:
Jessica Albaová (Selima), Brenda Blethynová (Aggie), Hugh Dancy (John), Bob Hoskins (Henry), Junix Nocian (Famous), Christopher Ling Lee Ian (Jasmine)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Jessica Alba vábí svým jazykem v tomto svůdném příběhu zakázané lásky, který je zasazen do parné džungle Sarawaku roku 1930.

Krásná domorodkyně Selima se stává učitelkou jazyka a zároveň konkubínou mladého britského úředníka, který se právě připojil ke zdejšímu oddílu koloniální armády. V žáru džungle přerůstá jejich vztah ve vášeň a zakázanou lásku. Při zjištění následků, jež oběma hrozí za porušení místních tradic, jsou milenci přinuceni se rozejít. Ve chvíli, kdy se mladík po roce vrací se svou novou manželkou, žár vášně opět vzplane a zesílí. Na povrch vystupují tajemství tak hluboká a temná jako sama džungle a její obyvatelé.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski