Sledovat film Schöne Lügen online

Přehrajte si film Schöne Lügen online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Schöne Lügen na ARD!
  Sledovat Schöne Lügen online
Žánr:
drama
Režie:
Karola Hattop
Hrají:
Susanna Simonová (Kim Joostenová), Daniel Morgenroth (Max Joosten), Brigitte Karnerová (Julia Steinbergová), Niels-Bruno Schmidt (Andreas Wenzel), Carin C. Tietzeová (Sylvie Winterová), Nina Hogerová (Gabriele Nitscheová)
Země:
Německo
Rok výroby:
2003
Popis:
Je krásná tvář bránou do duše a vstupenkou na spokojený život?

Mladá výtvarnice a dekoratérka Kim má zajímavou práci, přítele a dostatečné sebevědomí. Jednoho dne na párty u známých se její život zcela změní a změní se i vztahy kolem. Když se pokouší uchránit malé dítě hostitelů a zároveň důležitých klientů jejího bytového studia od pádu do rozžhaveného grilu, ošklivě si popálí tvář. Krása - jedna z hodnot, které jí dodávaly sebevědomí, se hroutí. Na povrch však vyplují i dávno existující problémy vztahu k manželovi i spolumajitelce studia. Kim často reaguje přecitlivěle a nespravedlivě. S její novou tváří, doslova i obrazně, se musí vyrovnat i její manžel Max. Přes nový vztah s kamarádem z léčebny i nový pohled na sebe si Kim musí vybudovat život, který už není tak bezstarostně růžový, ale o to kvalitnější.
Sledujte na:
ARD

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.