Sledovat film Schneewittchen und das Geheimnis der Zwerge online

Přehrajte si film Schneewittchen und das Geheimnis der Zwerge online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online pohádka Schneewittchen und das Geheimnis der Zwerge na ZDF!
  Sledovat Schneewittchen und das Geheimnis der Zwerge online
Žánr:
pohádka
Země:
Německo, Slovensko
Rok výroby:
1992
Popis:
Pohádka o pravdomluvném zrcadle, otráveném jablku a zlé královně, která se chtěla zbavit Sněhurky, protože byla krásnější než ona.

Neznámý černý rytíř přiveze na královský dvůr vzácný dar, kouzelné zrcadlo, které pravdivě odpovídá na všechny otázky a daruje ho královně. Zdá se nepřemožitelný, když porazí všechny rytíře a hrdiny pobývající u dvora, a záhadný protože nikdy neodloží svou zbroj. Nikdo o něm nic neví, ale vypadá, jako by byl do královny zamilovaný. Toho chce královna využít a poručí mu, aby zabil dívku Sněhurku, protože zrcadlo tvrdí, že je krásnější než královna. On to však nedokáže a nechá Sněhurku uprchnout. Ta se v hlubokém lese setká s trpaslíky a najde skrýš před nebezpečím v jejich chaloupce. Jenže královna má kouzelné zrcadlo a velmi záhy zjistí, nejen to, že Sněhurka stále žije, ale také to, kde se ukrývá. Královna se rozhodne, že ji sama jednou provždy odklidí z cesty s pomocí otráveného jablka. Jenže Sněhurka má mnoho ochránců, kteří jsou připraveni ji bránit. Nejen trpaslíky, ale také královského šaška, který je víc než jen šprýmařem obveselujícím dvůr. A také černého rytíře, který konečně odhalí své tajemství.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski