Sledovat film Schicksalstage in Bangkok online

Přehrajte si film Schicksalstage in Bangkok online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online  Schicksalstage in Bangkok na ARD!
  Sledovat Schicksalstage in Bangkok online
Režie:
Hartmut Griesmayr
Hrají a postavy:
Suzanne von Borsodyová (Vicky Wessendorf), Bettina Zimmermannová (June van Driel), Guntbert Warns (Tim van Driel), Gertrud Rollová (Harriet van Driel), Franziska Neiding (Anna van Driel), Maria Bachmannová (Tina Harms)
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Aby zjistila pravdu, odjela do Thajska, kde zemřel její manžel. Zažila šok, její muž tam nežil sám...

Vicky pracuje jako učitelka v Německu, její manžel Gregor je inženýr a již několik let pracuje v Bangkoku. I přes velkou vzdálenost je jejich vztah velice pevný. Jednoho dne se Vicky dozví, že její manžel zemřel při autonehodě. Zjistí, že si těsně před smrtí koupil byt v Bangkoku, o který se ona má nyní starat. Zpočátku si myslí, že došlo k omylu, protože Gregor plánoval v brzké době návrat do Evropy. Rozhodne se odjet do Thajska a zjistit pravdu... Zažije šok, její manžel nežil sám...
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.