Sledovat film Scary Movie: Děsnej biják online

Přehrajte si film Scary Movie: Děsnej biják online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1542 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Scary Movie: Děsnej biják
  Trailer k filmu Scary Movie: Děsnej biják   Sledovat Scary Movie: Děsnej biják online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Horor, Komedie, Mysteriózní, parodie
Režie:
Keenen Ivory Wayans
Hrají a postavy:
Carmen Electra (Drew Decker), Dave Sheridan (Doofy Gilmore), Frank B. Moore (není přítel od Drew), Giacomo Baessato (koledník), Kyle Graham (koledník), Leanne Santosová (koledník)
Scénář:
Buddy Johnson, Aaron Seltzer, Jason Friedberg, Phil Beauman, Marlon Wayans, Shawn Wayans
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Skvělý komediální horor, který trhá na cucky nejzdařilejší filmové horory posledních let jako Záhada Blair Witch, Šestý smysl a samozřejmě Vřískot.

Děj volně kopíruje Vřískot a parodicky cituje z celé řady dalších známých hororových scén. V poklidném americkém městečku začne řádit vrah ve známé halloweenové masce a černém kostýmu. Zaměřuje se na středoškoláky, ale jeho akce mají leckdy hodně svérázný průběh. Zlosynovu totožnost odhalí až Cindy Campbellová, která několikrát odolala jeho útokům, ale není jí to nic platné.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko