Film Scary Movie: Děsnej biják

Sledovat film
Scary Movie: Děsnej biják
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Skvělý komediální horor, který trhá na cucky nejzdařilejší filmové horory posledních let jako Záhada Blair Witch, Šestý smysl a samozřejmě Vřískot.
Děj volně kopíruje Vřískot a parodicky cituje z celé řady dalších známých hororových scén. V poklidném americkém městečku začne řádit vrah ve známé halloweenové masce a černém kostýmu. Zaměřuje se na středoškoláky, ale jeho akce mají leckdy hodně svérázný průběh. Zlosynovu totožnost odhalí až Cindy Campbellová, která několikrát odolala jeho útokům, ale není jí to nic platné.

Žánr: Horor, Komedie, Mysteriózní, parodie
Režie: Keenen Ivory Wayans
Hrají a postavy: Carmen Electra (Drew Decker), Dave Sheridan (Doofy Gilmore), Frank B. Moore (není přítel od Drew), Giacomo Baessato (koledník), Kyle Graham (koledník), Leanne Santosová (koledník)
Scénář: Buddy Johnson, Aaron Seltzer, Jason Friedberg, Phil Beauman, Marlon Wayans, Shawn Wayans
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko