Sledovat film Saw 6 online

Přehrajte si film Saw 6 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Saw 6
  Trailer k filmu Saw 6   Sledovat Saw 6 online
Žánr:
Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Kevin Greutert
Hrají a postavy:
Tobin Bell (Jigsaw), Costas Mandylor (Mark Hoffman), Mark Rolston (Dan Erickson), Betsy Russellová (Jill Tucková), Shawnee Smithová (Amanda Youngová), Peter Outerbridge (William Easton)
Země:
Kanada, USA, Velká Británie, Austrálie
Rok výroby:
2009
Popis:
On mi pomohl.

Mark Hoffman pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa, jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski