Sledovat film Saw 6 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Saw 6
  Trailer k filmu Saw 6   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Kevin Greutert
Hrají a postavy:
Tobin Bell (Jigsaw), Costas Mandylor (Mark Hoffman), Mark Rolston (Dan Erickson), Betsy Russellová (Jill Tucková), Shawnee Smithová (Amanda Youngová), Peter Outerbridge (William Easton)
Země:
Kanada, USA, Velká Británie, Austrálie
Rok výroby:
2009
Popis:
On mi pomohl.

Mark Hoffman pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa, jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski