Sledovat film Saw 3D online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Saw 3D
  Trailer k filmu Saw 3D   Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Kevin Greutert
Hrají a postavy:
Tobin Bell (John), Costas Mandylor (Hoffman), Betsy Russellová (Jill), Cary Elwes (doktor Gordon), Sean Patrick Flanery (Bobby), Chad Donella (Gibson)
Scénář:
Patrick Melton, Marcus Dunstan
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Hra...skončila.

Ústředním motivem filmu SAW 3D je příběh skupiny přeživších, kteří unikli ze spárů šíleného vraha Jigsawa a hledají spásu u svého kolegy Bobbyho Dagena, muže, jehož temná minulost rozpoutá novou vlnu teroru. "V dosavadních dílech Saw jsme ponechávali některá témata otevřená, tento díl ale bude skutečně poslední. Odpovíme v něm na všechny otázky, které si kdy fanoušci položili. V ději se ale budou dobře orientovat i diváci, kteří neviděli předchozí filmy," slibuje producent Burg.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko