Sledovat film Santa Claus online

Přehrajte si film Santa Claus HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online fantasy, komedie, rodinný Santa Claus na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Santa Claus   Sledovat Santa Claus online
Žánr:
fantasy, komedie, rodinný
Režie:
John Pasquin
Hrají a postavy:
Tim Allen (Scott Calvin / Santa Claus), Judge Reinhold (doktor Neil Miller), Wendy Crewsonová (Laura Calvin Miller), Eric Lloyd (Charlie Calvin), David Krumholtz (Bernard the Elf), Larry Brandenburg (Det. Nunzio)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Americká rodinná komedie, která je svéráznou odpovědí na otázku, jestli opravdu existuje Santa Claus a pokud ano, kdo to vlastně je.

Špičkový manažer hračkářské firmy Scott Calvin se nemůže vypořádat s důsledky rozvodu. Navíc rozhodně není prototypem ideálního rodiče pro svého syna. Štědrý den s tatínkem je pro malého Charlieho spíš noční můrou než nejkrásnějším večerem roku. To se ale změní ve chvíli, kdy Santa Clase, který v angolských zemích přináší dárky komínem, tragicky uklouzne právě na střeše Calvinova domu. Kdo ho zaskočí? Pochopitelně nešťastný Scott. Ale to zdaleka není všechno protože v průběhu příštích měsíců se tatínek pomalu ale jistě začne měnit ve skutečného Santa Clause a konečně si začne rozumět se svým synem...
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.