Sledovat film S vyloučením veřejnosti online

Přehrajte si film S vyloučením veřejnosti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat S vyloučením veřejnosti online
Žánr:
komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají:
Karel Lamač (JUDr. Anatol Brynda), Truda Grosslichtová (Slávka Smídová), Čeněk Šlégl (Jára Marek), Ljuba Hermanová (Helena Králová), Theodor Pištěk (Slávka's father), Milada Gampeová (Slávka's mother)
Země:
Československo
Rok výroby:
1933
Popis:
Karel Lamač v rozverné komedii o svatebních trampotách nesmělého advokáta.

Hned první případ přinese novopečenému advokátovi Anatolu Bryndovi spoustu potíží. Herečka Helena Králová, jeho čerstvě vdaná sousedka, se chce rozvést a tvrdohlavě odmítá vrátit se k manželovi. Přes právníkovy protesty u něj stráví noc. Sice ve vší počestnosti, ale vykládejte to celému procesí návštěvníků, kteří se nazítří ráno objeví! Nechybí mezi nimi Anatolova snoubenka, budoucí tchán s tchýní i Helenin zhrzený manžel. Kolotoč omylů a podezírání, pletek a zápletek se roztáčí...
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.