Sledovat film Rychlý Stripes online

Přehrajte si film Rychlý Stripes online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, komedie, rodinný Rychlý Stripes na !
  Trailer k filmu Rychlý Stripes   Sledovat Rychlý Stripes online
Žánr:
dobrodružný, drama, komedie, rodinný
Režie:
Frederik Du Chau
Hrají a postavy:
Bruce Greenwood (Nolan Walsh), Hayden Panettiereová (Channing Walshová), Caspar Poyck (listonoš), Gary Bullock (John Cooper), Wendie Malicková (Clara Dalrympleová), M. Emmet Walsh (Woodzie)
Země:
Jižní Afrika, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Podobně jako prasátko Babe, které se chtělo stát pasteveckým psem, má sen i Proužek, mládě zebry omylem opuštěné v bouři potulným cirkusem. Proužek má sen vyhrát dostihy. A to ne ledajaké, ale rovnou nejslavnější dostihový závod světa: Kentucky Derby Open. Pruháček je zachráněn panem Walschem, trenérem koní a majitelem malé farmy. Na farmě se brzy seznámí i s ostatními zvířátky: poníkem Tuckerem, moudrou kozou Franny, potrhlým kohoutem Reggiem a dalšími. Také se spřátelí s Channing, dcerou pana Walsche, která má stejný tajný sen jako on. Oba dva, s pomocí svých zvířecích přátel, pak musí bojovat s předsudky a posměchem ostatních, aby naplnili svůj velký sen: vyhrát prestižní závod a porazit všechny ty ušlechtilé čistokrevné koně a namyšlené žokeje.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.