Sledovat film Růžový a černý online

Přehrajte si film Růžový a černý HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Růžový a černý na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Růžový a černý   Sledovat Růžový a černý online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Gérard Jugnot
Hrají a postavy:
Gérard Jugnot (Pic Saint Loup), Bernard Le Coq (Castaing), Juan Diego (Poveda), Assaad Bouab (Flocon), Stéphane Debac (Myosothis), Saida Jawadová (Amalia)
Země:
Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Synovec francouzského krále Jindřicha III. si má v roce 1577 brát dceru španělského šlechtice a král vyšle svého dvořana Pic Saint Loupa do Španělska. Má odtamtud přivést nádherné šaty. A tady nastanou problémy: ve Španělsku řádí inkvizice a návrh šatů pochází od Maura, dvořanův voňavkář je Žid, kadeřník homosexuál a sekretář protestant, který chce pomstít Bartolomějský masakr hugenotů. Tedy na cestu do Španělska ne zrovna nejlepší sestava. Všichni jsou ve Španělsku v nebezpečí života. Absolutní korunou komedie je fakt, že otec nevěsty je inkvizitor v Cordobě!
Hodnocení:
40 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski