Sledovat film Růžový a černý online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Růžový a černý
  Trailer k filmu Růžový a černý   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Gérard Jugnot
Hrají a postavy:
Gérard Jugnot (Pic Saint Loup), Bernard Le Coq (Castaing), Juan Diego (Poveda), Assaad Bouab (Flocon), Stéphane Debac (Myosothis), Saida Jawadová (Amalia)
Scénář:
Bernard Le Coq, Juan Diego, Assaad Bouab, Gérard Jugnot, Philippe Lopes-Curval
Země:
Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Synovec francouzského krále Jindřicha III. si má v roce 1577 brát dceru španělského šlechtice a král vyšle svého dvořana Pic Saint Loupa do Španělska. Má odtamtud přivést nádherné šaty. A tady nastanou problémy: ve Španělsku řádí inkvizice a návrh šatů pochází od Maura, dvořanův voňavkář je Žid, kadeřník homosexuál a sekretář protestant, který chce pomstít Bartolomějský masakr hugenotů. Tedy na cestu do Španělska ne zrovna nejlepší sestava. Všichni jsou ve Španělsku v nebezpečí života. Absolutní korunou komedie je fakt, že otec nevěsty je inkvizitor v Cordobě!
Hodnocení:
42 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko