Sledovat film Rudý baron online

Přehrajte si film Rudý baron online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Rudý baron online
Žánr:
akční, životopisný, dobrodružný, drama, romantický, válečný
Režie:
Nikolai Müllerschön
Hrají:
Tomás Koutník (mladý Manfred von Richthofen), Tomás Ibl (mladý Lothar von Richthofen), Albert Franc (mladý Wolfram von Richthofen), Matthias Schweighöfer (Manfred von Richthofen), Maxim Mehmet (Friedrich Sternberg), Hanno Koffler (Lehmann)
Země:
Německo, Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Jeho největším vítězstvím byla láska.

Mladý pruský šlechtic Manfred von Richthofen odchází, stejně jako většina mladých mužů, do války. Díky své neohroženosti se z něj brzy stane obávané stíhací eso a ikona pro ostatní vojáky. Svůj stroj, trojplošník Fokker Dr.1, si nechá nabarvit na červeno a stává se postrachem všech protivníků. Náhodné setkání se zdravotní sestřič-kou Kate mu ale otevře oči a poznává barbarství války... Baron Manfred von Richthofen se spolu se svým rudým trojplošníkem Fokker Dr.1 a 80 sestřely stal uctívanou ikonou letecké flotily První světové války. Snímek se natáčel také v Čechách, konkrétně v zámeckém parku Veltrusy a u Národního muzea. Zásluhy na snímku má také Filmové studio Barrandov, v jehož dílnách vyrobili 19 dvojplošníků, tři jednoplošníky a spoustu leteckých vraků.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.