Film Rudé horko

Sledovat film
Rudé horko
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Americká akční krimi o pronásledování nebezpečného vraha, o smrtonosné honičce, která začíná u kremelské zdi a končí v Chicagu.
Arnold Schwarzenegger jako kapitán sovětského komisařství, mlčenlivý Ivan Danko, pátrá na území Spojených států po gruzínském pašerákovi a dealerovi drog Rostavillim. Danko má kromě profeisonálních také osobní důvody chytit bezohledného dealera, který se před ničím nezastaví: Rostavilli má na svědomí také smrt Dankova kolegy a nejlepšího přítele. Danko se dostane na zločincovu stopu s pomocí amerického policisty.

Žánr: Thriller, Akční, Komedie, Krimi
Režie: Walter Hill
Hrají a postavy: Arnold Schwarzenegger (Capt. Ivan Danko), James Belushi (Det. Sgt. Art Ridzik), Peter Boyle (Cmdr. Lou Donnelly), Ed O'Ross (Viktor 'Rosta' Rostavili), Laurence Fishburne (Lt. Charlie Stobbs), Gina Gershonová (Catherine 'Cat' Manzetti)
Scénář: Harry Kleiner, Walter Hill, Troy Kennedy-Martin
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko