Sledovat film Rozkaz online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rozkaz
  Trailer k filmu Rozkaz   Sledovat 1473 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Aku Louhimies
Hrají a postavy:
Samuli Vauramo (Aaro Harjula), Pihla Viitala (Miina Malin), Eero Aho (Emil Hallenberg), Eemeli Louhimies (Eino), Miina Maasola (Martta), Riina Maidre (Beata Hallenberg)
Země:
Finsko, Německo, Řecko
Rok výroby:
2008
Popis:
Evropa je v roce 1918 zničená první světovou válkou. Ve Finsku řádí občanská válka. Sociálně-demokratičtí "Červení" bojují proti "Bílým" silám konzervativního Senátu. Když se voják Aaro Harjula vrací z Německa, připojuje se k vládnímu vojsku, ale záhy je svědkem surových znásilnění a hromadných poprav. Jeho víra je otřesena. Náhodou potkáva jednu revolucionářku a jeho život se obrácí vzhůru nohama.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko