Sledovat film Rozhovor s jinou ženou online

Přehrajte si film Rozhovor s jinou ženou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Rozhovor s jinou ženou
  Trailer k filmu Rozhovor s jinou ženou   Sledovat Rozhovor s jinou ženou online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický, Romantická komedie
Režie:
Hans Canosa
Hrají a postavy:
Aaron Eckhart (ženich), Helena Bonham Carterová (nevěsta), Yury Tsykun (barmanna svatbě), Brian Geraghty (hotelový poslíček), Brianna Brownová (manželka), Thomas Lennon (Videographer)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Neviděli jsme se už někdy?

Romantická komedie "Mezi mužem a ženou" vypráví podmanivý příběh jednoho páru, který se náhodně potká na svatební hostině. Začnou spolu flirtovat, povídat si a postupně zjišťují, že si velmi dobře rozumějí. V průběhu hovoru muž ženě vypráví o svých vzpomínkách, jako by je prožili oba dva. Pomalu vzájemně zjišťují, že se možná znali už dříve, když byli mladší. Tím se otevírá prostor pro spekulace o tom, jaké povahy vlastně je jejich vztah. Jejich hovor pokračuje dál a dál a minulost vychází na světlo.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski