Sledovat film Rozhovor s jinou ženou online

Přehrajte si film Rozhovor s jinou ženou HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantickďż˝, romantická komedie Rozhovor s jinou ženou na Filmbox Premium!
  Trailer k filmu Rozhovor s jinou ženou   Sledovat Rozhovor s jinou ženou online
Žánr:
drama, komedie, romantickďż˝, romantická komedie
Režie:
Hans Canosa
Hrají a postavy:
Aaron Eckhart (ženich), Helena Bonham Carterová (nevěsta), Yury Tsykun (barmanna svatbě), Brian Geraghty (hotelový poslíček), Brianna Brownová (manželka), Thomas Lennon (Videographer)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Neviděli jsme se už někdy?

Romantická komedie "Mezi mužem a ženou" vypráví podmanivý příběh jednoho páru, který se náhodně potká na svatební hostině. Začnou spolu flirtovat, povídat si a postupně zjišťují, že si velmi dobře rozumějí. V průběhu hovoru muž ženě vypráví o svých vzpomínkách, jako by je prožili oba dva. Pomalu vzájemně zjišťují, že se možná znali už dříve, když byli mladší. Tím se otevírá prostor pro spekulace o tom, jaké povahy vlastně je jejich vztah. Jejich hovor pokračuje dál a dál a minulost vychází na světlo.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski