Sledovat film Rosamunde Pilcher: Září online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Rosamunde Pilcher: Září
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Colin Bucksey
Hrají a postavy:
Jacqueline Bissetová (Pandora), Edward Fox (Archie), Michael York (Edmund), Mariel Hemingwayová (Virginia), Virginia McKennaová (Violet), Jenny Agutterová (Isobel)
Scénář:
Lee Langley
Země:
Velká Británie, USA, Německo
Rok výroby:
1996
Popis:
Po dvaceti letech se do rodné skotské vesnice vrací krásná Pandora, kterou poutá dávná láska k místnímu milionáři. Ten je však ženatý...

Krásná Jacqueline Bisset se vrací po dvaceti letech domů. Její rodina i milionář Michael York se bojí, že návrat vyvolá nechtěné vzpomínky na minulost
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko