Sledovat film Rosamunde Pilcher: Jeden pes, dva kufry a velká láska online

Přehrajte si film Rosamunde Pilcher: Jeden pes, dva kufry a velká láska online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Rosamunde Pilcher: Jeden pes, dva kufry a velká láska online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Oliver Dommenget
Hrají:
Wolke Hegenbarth (Isabelle 'Bella' Meininger), Teresa Harderová (Carla Meininger), Elena Uhligová (Karen Tenardi), André Röhner (Daniel Gruber), Ilja Richter (Franz Bredekamp), Peter Gavajda (Pablo Ortegas)
Země:
Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Náhoda chtěla, že si vyměňovali pohledy, ale i kufry!

Náhodná výměna kufrů na letišti k sobě svede osoby, jejichž profesní zájmy za určitých okolností mohou jít podobným směrem, nicméně do profesních zájmů začínají zasahovat i zájmy osobní. Dědic tradičního klenotnictví, mladá avantgardní návrhářka a řetězec obchodů se šperky se střetávají v situaci, která je zlomová pro všechny, i když pro každého jinak. Udrží se malá rodinná firma, podaří se Isabelle konečně otevřít svůj vysněný obchod a nechá se Daniel semlít mlýnskými koly mezinárodní obchodní firmy? Všechno by mohlo mít jasné vyústění, kdyby nebylo hladového psa a agilního ex-přítele.
Sledujte na:
Kino Barrandov

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.