Sledovat film Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy online

Přehrajte si film Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1655 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy
  Sledovat Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy online
Režie:
Marco Serafini
Hrají a postavy:
Liza Tzschirner (Natalie Smith), Daniel Aichinger (Benjamin Wilson), Francis Fulton-Smith (Paul Wilson), Saskia Valenciaová (Ellen Wilson), Elena Bin (Gwen), Leo Bilicky (Max)
Scénář:
Nikola Bock, Astrid Ruppert
Rok výroby:
2017
Popis:
(Rosamunde Pilcher: Wie von einem anderen Stern) Natalie nastoupí jako chůva do rodiny se třemi dětmi, kterým před rokem zemřela matka. Otec děti zanedbává a stará se o ně hlavně jejich teta Ellen a strýc Paul. Těm začne Natalie vadit a rozhodnou se ji obvinit ze zločinu... Německo-britský romantický příběh z cyklu televizních filmů podle románů Rosamunde Pilcherové (2017). Hrají: D. Aichinger, L. Tzschirnerová, L. Bilicky a další. Režie: M. Serafini
Hodnocení:
56 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko