Sledovat film Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí online

Přehrajte si film Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí na Kino Barrandov!
  Sledovat Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Piers Haggard
Hrají a postavy:
Vanessa Redgraveová (Peneople Keeling), Maximilian Schell (Lawrence Sterne), Maisie Dimbleby (mladý Penelope), Victoria Hamiltonová (Nancy), Sebastian Koch (Cosmo), Stephanie Stumphová (Antonia)
Země:
Německo, Velká Británie
Rok výroby:
2006
Popis:
Osmašedesátiletá Penelope Sternová, dcera malíře Lawrence Sterna, odchází předčasně z nemocnice, kde se zotavovala po srdečním záchvatu. Její dvě starší děti - Nancy, jejímž manželem je právník George, a neschopný světák Noel, který umí jen rozhazovat peníze, chtějí matce najít společnici, která by s ní bydlela, protože ani jeden z nich se o ni nehodlá starat. Matka ale namítá, že je nejraději sama, a chce, aby to tak zůstalo. Manžel Nancy navíc zjistí, že obrazy Penelopina otce zase přišly do módy a prodávají se za závratně vysoké ceny. Od té doby nemají Nancy a Noel stání a stále se pokoušejí matku přesvědčit, aby otcovy obrazy prodala... Poslední Penelopina dcera Olivia je jiná: pracuje jako novinářka a matku má upřímně ráda. Její nynější přítel Cosmo má dceru Antonii, která zpočátku na Olivii pohlíží nedůvěřivě. Společně tráví čas na ostrově Ibiza, kde má Cosmo dům... Když Penelope zjistí, že zejména jejího syna zajímá jen to, jestli v domě náhodou nenajde nějaké otcovy kresby, které by výhodně zpeněžil, vyhoví Oliviinu přání a přijede za nimi na Ibizu. Setkává se s Antonií a obě se velmi sblíží. Penelope by se stále chtěla podívat do Cornwallu, kde trávila s otcem dětství, ale žádné z dětí - a tentokrát ani Olivia - nemá čas ji tam doprovodit. Po matčině odjezdu se Olivia vydává do Londýna a získává velmi výhodnou práci. Ví, že tím zklame Cosmu, který ji nedávno požádal o ruku, ale Olivia se zatím vdávat nehodlá. Jednoho dne vyjede Cosmo na moře v rychlém člunu, připletou se mu však do cesty potápěči. Když se jim chce vyhnout, havaruje a na následky zranění umírá... Antonia, která zůstává po otcově smrti sama a zjišťuje, že Cosmo měl vlastně jen dluhy, nemá kam jít. Olivia jí proto zařídí, aby mohla nějaký čas žít u Penelope. Ta si dívku velmi oblíbila, obzvlášť když ji srovnává se svými dvěma staršími dětmi, které nepřestávají pletichařit, jen aby ji donutily prodat otcovy obrazy... Penelope vypráví Antonii svůj životní příběh. Po matčině smrti se přihlásila do armády, kde se seznámila s Ambrosem Keelingem. Mladý důstojník ji brzy svedl - dívka otěhotněla a brzy se za něj provdala. Jak ale Antonie brzy zjistí, v životě Penelope byl ještě jeden muž: zatím tajemný Richard...
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.