Sledovat film Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance online

Přehrajte si film Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance na Prima LOVE!
  Sledovat Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Michael Faust
Hrají a postavy:
Anja Knauerová, Anja Kruseová, Walter Kreye, Florian David Fitz, Alexandra Schalaudeková, Daniel Fünfrock
Země:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2005
Popis:
Charlotte se vrací se svojí dcerou Grace do míst svého mládí. Chce navštívit svou dávnou lásku Jamese, který je i Graceiným otcem. Grace je nadaná klavíristka a potřebuje peníze na studium na konzervatoři. Během pobytu v matčině rodném kraji se Grace zamiluje do Morrise, jenže je tu háček - Morris je zasnoubený s Jamesovou dcerou Lilian. Lilian navíc onemocní leukémií a Morris ji proto nechce v této těžké situaci opustit... Grace se nakonec rozhodne věnovat Lilian kostní dřeň, a zachrání jí tak život. Po roce je Lilian zcela vyléčená a s Morrisem chystají svatbu. Jenže pak si uvědomí, že Morris miluje Grace a s ní se chce oženit jen z povinnosti...
Sledujte na:
Prima LOVE Prima LOVE Archív a všechna videa pořadů televize Prima LOVE online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.