Sledovat film Rohovín Čtverrohý online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Rohovín Čtverrohý
  Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Pavel Kraus
Hrají a postavy:
Zdeněk Řehoř, Dalimil Klapka, Bohumil Bezouška, Oldřich Musil, Josef Vošalík, Luděk Kopřiva
Země:
Československo
Rok výroby:
1961
Popis:
Komedie Václava Klimenta Klicpery v televizní úpravě zdůrazňuje satiričnost střetu vzdělaných malířů a tupých, nadutých měšťanů... Chudí pocestní malíři Čížek, Čečetka a Stehlík přijeli do místního městečka, aby si vydělali portrétováním zdejších měšťanostů nějaké peníze. Jenže všichni jejich kresby odmítnou, protože je věrně zpodobňují a nijak jim nelichotí. V hospodě se s měšťany potkají a ranhojič Rohovín jejich práci veřejně zesměšňuje. Malíři se mu chtějí pomstít, a tak se s ním vsadí o sto dukátů, že se svým jménem nedokáže projít drážďanskou branou. Pomocí chytré lsti se jim vyhrát sázku skutečně podaří.

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko