Sledovat film Rodinné hříchy online

Přehrajte si film Rodinné hříchy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama Rodinné hříchy na !
  Sledovat Rodinné hříchy online
Žánr:
Drama
Režie:
Graeme Clifford
Hrají a postavy:
Kirstie Alleyová (Brenda Geck), Deanna Milliganová (Marie Devereauxová), Will Patton (Philip Rothman), Kathleen Wilhoiteová (Nadine Devereauxová), Kevin McNulty (Kenneth Geck), David Richmond-Peck (Joey Geck)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Brenda je žena bez jediné morální vady, jež dobrovolně pomáhá potřebným. Ale pak se stane něco zcela nečekaného...

Brenda Gecková byla vždy pro všechny vzorem dokonalé ženy. Věnuje spoustu peněz i energie dobročinnosti, stará se o sirotky a nikdy nikomu neodmítne pomoc. Všichni ji mají rádi a obdivují ji. Jenže pak z domu Geckových uteče devatenáctiletá Marie a obrátí se na prokurátora Rothmana s šokujícím vyprávěním o pekle, které u Brendy prožila. O sexuálním zneužívání, psychickém i fyzickém týrání, otrocké práci, krádežích, k nimž Brenda nutila děti, ale také o únosech, žhářství a podvodech. Šokovaný prokurátor se rozhodne zjistit, co z toho je pravda a co se skutečně v domě Geckových děje.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski