Sledovat film
Rodinná oslava
online

Film Rodinná oslava
  Trailer k filmu Rodinná oslava Trailer
Přehrajte si film Rodinná oslava HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 400 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Každá rodina má nějaké to skryté tajemství. Co bude odhaleno na narozeninové oslavě dánského patriarchy Helgeho, však jeho rodina ještě nezažila.
V Dánsku je léto. Ve velkém domě se připravuje oslava. Helge Klingenfeldt, patriarcha rodiny, slaví šedesáté narozeniny. Pozvánky byly rozeslány, zasedací pořádek připraven. Hosté se pomalu sjíždějí. Přátelé, příbuzní a samozřejmě oslavencovi nejbližší, nádherná manželka Elsa a tři již dospělí potomci Christian, Michael a Helena. Hlava rodiny plánuje uspořádat oslavu jako velkolepou a nezapomenutelnou událost. Navzdory pečlivým přípravám se vše promění ve večírek s nečekaným překvapením.

Hrají a postavy: Ulrich Thomsen (Christian), Henning Moritzen (Faderen - Helge), Thomas Bo Larsen (Michael), Paprika Steenová (Helene), Birthe Neumannová (Moderen - Else), Trine Dyrholmová (Pia)
Země: Dánsko, Švédsko
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 14.5.2022 23:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko