Sledovat film Rocky Horror Picture Show online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rocky Horror Picture Show
  Trailer k filmu Rocky Horror Picture Show   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Hudba & Umění, Komedie, Muzikály, Science Fiction
Režie:
Jim Sharman
Hrají a postavy:
Tim Curry (Dr. Frank-N-Furter - A Scientist), Susan Sarandonová (Janet Weiss - A Heroine), Barry Bostwick (Brad Majors - A Hero), Richard O'Brien (Riff Raff - A Handyman), Patricia Quinnová (Magenta - A Domestic), Nell Campbellová (Columbia - A Groupie)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1975
Popis:
Horor, sci-fi, erotika a rocková hudba.

Právě skončila svatba a družička se svědkem - mladí milenci Brad (Barry Bostwick) a Janet (Susan Sarandonová) - se pod dojmem obřadu rozhodnou svůj vztah završit, resp. viditelně nervózní Brad vyzná své milé lásku a s písní na rtech ji požádá o ruku. A vydají se na výlet, aby tenhle velký okamžik oslavili. Zastaví je však osud v podobě prázdné pneumatiky a dvojice se vydá hledat pomoc na hradě, který cestou míjeli. Uvítá je podivný muž a požádá je, aby vstoupili. Večírek právě začíná. V hale tančí skupinka bizarně oblečených lidí a všichni čekají na příchod hradního pána - Dr. Franka-N-Furtera (Tim Curry), transvestity z transsexuální Transylvánie. Ten se představí pěveckým číslem a pak je pozve na exkurzi do hradní laboratoře. Právě totiž vyvíjí novou umělou bytost Rockyho, vysokého svalnatého blonďáka, kterého si připravil k ukojení svých vášní. Dr. Frank-N- Furter je na svůj výtvor náležitě pyšný a začne popisovat, co všechno s blonďákem dokáže za sedm dní. Začíná noc plná vášní, kdy si nikdo nemůže být ničím jistý…
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski