Sledovat film Rocket online

Přehrajte si film Rocket online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Rocket na Filmbox!
  Trailer k filmu Rocket   Sledovat Rocket online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Patrick Sisam
Hrají a postavy:
Tom Arnold (Ron Rocket), Armando Acevedo (Mexican Caddie), Holland Hayes (Golfer #1), Karl Anthony (Golfer #2), Jimmy Fallon (Christopher Rocket), Chase Ellison (mladý Christopher Rocket)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Sharon Stone ze svého syna vychovala muže, který je sice oddaný svojí práci, ale na svůj soukromý život, přítelkyni a koníčky čas nemá.

Christopher Rocket je muž oddaný svojí práci, o to neschopnější je oddat se svojí přítelkyni a jejich soukromému životu. Po mrtvici otce se vrací do svého rodného města. Vychází najevo, že jeho matka Jane, je ústřední postavou jeho nefunkčního života. Jimmi Fallon si zahraje Chrise Rocketta, chlapíka, který dělá patnáct hodin denně a nemá čas ani na svoje koníčky ani na přítelkyni. Z jeho stereotypního života ho však vytrhne fakt, že jeho otec si právě prožil menší mozkovou příhodu a Chris se musí vrátit do rodného města. To se mu zrovna nechce, protože krom otce tam žije i matka. Jane Rockettová je ženská, která je přímo čí nepřímo zodpovědná nejen za to, že z Chrise vyrostl neprůbojný srábek, ale i za fakt, že rodina Rockettových k sobě nemá zrovna nejblíže. Během několika dní, které Chris stráví u svých nejbližších, dostane šanci vyrovnat se se svojí minulostí.
Hodnocení:
48 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.