Sledovat film Rocker online

Přehrajte si film Rocker online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1127 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Rocker na !
  Trailer k filmu Rocker   Sledovat Rocker online
Žánr:
komedie
Režie:
Stephen Herek
Hrají a postavy:
Mark Wahlberg (Chris Cole), Jennifer Anistonová (Emily Pouleová), Jason Flemyng (Bobby Beers - Lead Singer, Steel Dragon), Timothy Olyphant (Rob - Guitarist, Blood Pollution), Timothy Spall (Mats - Road Manager, Steel Dragon), Dominic West (Kirk Cuddy - Guitarist, Steel Dragon)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Stal se tím kým chtěl být a zjistil, že to není všechno.

Chris Cole se narodil pro rock. Ve dne opravuje kopírky a v noci vystupuje na pódium jako frontman revivalové kapely, kopírující repertoár populární heavy-metalové skupiny Steel Dragon. Jednoho dne mu nečekaný telefonát změní celý život - dostává nabídku nahradit vedoucího zpěváka skutečných Steel Dragon.
Z rockového fanouška se přes noc stává "metalový Bůh". Spolu se svou manažerkou a přítelkyní Emily se dostává do světa, o kterém se dosud ani neodvažoval snít...
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski