Sledovat film Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek online

Přehrajte si film Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek   Sledovat Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie
Režie:
Vincent Kesteloot, Ben Stassen
Hrají a postavy:
Ron Allen (Bosun), George Babbit (Sleeping Sailor), Laila Berzins (Rosie), Ilka Bessin (Tapir Rosie), Joey Camen (Scrubby), Jeff Doucette (Mal)
Země:
Belgie, Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Užijte si dobrodružství na plné pecky.

Připravte se na konečně pravdivý příběh Robinsona Crusoe a jeho nejvěrnějšího přítele - papouška Úterý. Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět. Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč. Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.