Sledovat film Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek online

Přehrajte si film Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie
Režie:
Vincent Kesteloot, Ben Stassen
Hrají:
Ron Allen (Bosun), George Babbit (Sleeping Sailor), Laila Berzins (Rosie), Ilka Bessin (Tapir Rosie), Joey Camen (Scrubby), Jeff Doucette (Mal)
Země:
Belgie, Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Užijte si dobrodružství na plné pecky.

Připravte se na konečně pravdivý příběh Robinsona Crusoe a jeho nejvěrnějšího přítele - papouška Úterý. Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět. Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč. Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
JOJ Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.