Sledovat film Robin Pilcher: Neznámá úskalí online

Přehrajte si film Robin Pilcher: Neznámá úskalí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Robin Pilcher: Neznámá úskalí na !
  Sledovat Robin Pilcher: Neznámá úskalí online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Paul Seed
Hrají a postavy:
Muriel Baumeisterová (Katie Trenchard), Rachael Reilly (Isla Trenchard), James Wilby (Patrick Trenchard), Tim Dutton (Dan Porter), Ian Sexon (Dan's Boss), Olivia Hallinan (Josie Porter)
Země:
Německo, Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Volná adaptace třetí knihy Robina Pilchera, syna proslulé autorky románů pro ženy Rosamunde Pilcherové, divačky zavede do skotského přístavního městečka, kde žije restauratér Patrick Trenchard se svou ženou Katie a malou dcerkou. Patrick má vzácnou chorobu nervového systému, kvůli níž postupně ztrácí kontrolu nad svým motorickým systémem. Katie se o něho stará a pomáhá mu vést prosperující restauraci. Na návštěvu k nim přijíždí Patrickův přítel Dan Porter se svou dospívající dcerou Josie, ale z původně zamýšlené týdenní dovolené se pro byznysmena, který právě dal výpověď ve velké londýnské společnosti, stává vyhlídka na nový začátek. Zatímco Josie vypomáhá v restauraci Trenchardových jako servírka a zamiluje se do tamního vrchního, Dan si vezme na starost účetnictví restaurace. Dan a Katie se začnou sbližovat, ale Katie nechce za žádnou cenu opustit Patricka, jehož stav se stále zhoršuje. Ústřední roli německo-britského romantického snímku ztvárnila německá televizní herečka Muriel Baumeisterová. Rolí dvou mužů blízkých jejímu srdci se zhostili zkušení britští herci James Wilby (Letní příběh, Gosford Park) a Tim Dutton (Vysoká hra patriotů, Agent bez minulosti).

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.