Sledovat film Robin Pilcher: Druhá šance online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Robin Pilcher: Druhá šance
  Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Romantický
Režie:
Giles Foster
Hrají a postavy:
Iain Glen (Gregor Dewhurst), William Mickleburgh (Simon McNichols), Daniel Sharman (Alexander 'Alex' Dewhurst), Suzanne von Borsodyová (Lady Elizabeth 'Liz' Dewhurst), Rachel Fieldingová (Mary Phillips), Julie Tsang (dudák)
Scénář:
Matthew Thomas
Země:
Německo, Velká Británie
Rok výroby:
2007
Popis:
Volná adaptace druhé knihy Robina Pilchera, syna proslulé autorky románů pro ženy Rosamunde Picherové, zavede divačky na starobylé sídlo na skotském venkově. Nešťastnou náhodou umírá bratr zdejší dědičky Lady Elisabeth, která z tragédie viní svého manžela. Konflikt vyústí v dočasné odloučení manželů. Jejich syn mezitím ve snaze získat na univerzitě lepší známku z klasické filosofie se zmíní hostujícímu profesorovi o bohaté knihovně plné starých spisů, která se nachází na rodinném sídle. Po obhlédnutí knih se profesor sám nabídne, že by rozpadající se svazky vlastnoručně restauroval. Během pobytu na sídle se začne decentně sbližovat s Lady Elisabeth. Ta díky němu překonává ztrátu bratra, rozchod s manželem i finanční problémy, kterým musí náhle čelit. Má však láska mezi usedlou dámou a světoběžnickým bonviánem šanci být něčím více než dočasným románkem a dokáže manžel získat Lady Elisabeth zpět i přes intriky okolí? Hlavní roli ztvárnila zkušená německá herečka Suzanne von Borsodyová (Jsem hezká?, Marlene, Dvojí nepřítel) a dva šarmantní muže přetahující se o její srdce hrají britský švihák Iain Glen (Lara Croft - Tomb Raider, Království nebeské, Harry Brown) a zasloužilá persóna světové kinematografie Rutger Hauer (Blade Runner, Jestřábí žena, Stopař).
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko