Sledovat film
Rio Lobo
online

Film Rio Lobo
  Trailer k filmu Rio Lobo Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

John Wayne jako mstitel hledající zrádce v řadách armády..
Železnice nikdy nebyla zcela jistým dopravním prostředkem, pokud šlo o převoz peněz. V době války Severu proti Jihu se plukovník Cord McNally vydává po stopě zlodějů, kteří při vlakové loupeži zabili také jeho přítele. Mnohem více ale touží dopadnout tajemného muže, který výhodně prodává informace o transportu peněz a každém pohybu vojsk.

Žánr: Western, Válečný
Režie: Howard Hawks
Hrají a postavy: John Wayne (Col. Cord McNally), Jorge Rivero (Capt. Pierre Cordona aka Frenchy), Jennifer O'Neillová (Shasta Delaney), Jack Elam (Phillips), Christopher Mitchum (Sgt. Tuscarora Phillips), Victor French (Ketcham)
Země: USA
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 5.9.2022 11:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська