Sledovat film Rin Tin Tin online

Přehrajte si film Rin Tin Tin online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Rin Tin Tin
  Trailer k filmu Rin Tin Tin   Sledovat Rin Tin Tin online
Žánr:
Rodinný, Dobrodružný
Režie:
Danny Lerner
Hrají a postavy:
Velizar Binev (Henri the Merchant), Robert Blush (Wounded Soldier #1), Ben Cross (Nikolaus), Ryan Spike Dauner, Gregory Gudgeon (Gaston), William Hope (Major Snickens)
Země:
Bulharsko, USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Skutečný příběh o legendárním německém ovčákovi, kterého našel během první světový války ve Frncii americký pilot Le Duncan. Příběh vykresluje silné pouto, které vzniká mezi člověkem a zvířetem a dokáže překonat ruzne překážky, které vedou k cestě za vytouženým společným životem v Americe po skončení války. Rin Tin Tin není jen obyčejný psí miláček, ale i odvážný záchranář v nebezpečných situacích. A to není všechno, později se stane najznámějším zvířecím filmovým hrdinou Hollywoodu, kde bude účinkovat ve více než 25 filmech.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski