Sledovat film Rex, a kölyökfelügyelő online

Přehrajte si film Rex, a kölyökfelügyelő online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Rex, a kölyökfelügyelő na !
  Sledovat Rex, a kölyökfelügyelő online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Oliver Hirschbiegel
Hrají a postavy:
Friedrich von Thun (Joe Felsner), Christine Neubauerová (Christine Nachmann), Raphael Ghobadloo (Benny Nachmann), Gertraud Jessererová (Elisabeth Schmied), Wolfgang Böck (Rudolf Kainz), Kitty Speiserová (Eva Antonius)
Země:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
1997
Popis:
Už jako malé štěně se Rex dostal do křížku se zločinci. A taky měl slabost pro housky se salámem.

Čtyřnohý pomocník vídeňských policistů přispěl nemalým dílem k objasnění mnoha zločinů i k dopadení pachatelů. Tento film vám ukáže, že projevoval detektivní schopnosti už jako štěně. Tehdy na něj totiž dostal zálusk majitel kamenolomu, jehož podnik byl jen zástěrkou pro nezákonnou likvidaci toxického odpadu. Chovatelé mu odmítli pejska prodat, onen podnikatel ho tedy bez skrupulí dal ukrást. Rex měl ovšem za ušima, podařilo se mu utéct, rychle si našel nového pána, malého chlapce Bennyho, a rovnou se pustil do řešení svého prvního kriminálního případu...
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski