Sledovat film Řetězová reakce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Řetězová reakce
  Trailer k filmu Řetězová reakce   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Andrew Davis
Hrají a postavy:
Keanu Reeves (Eddie Kasalivich), Morgan Freeman (Paul Shannon), Rachel Weiszová (Dr. Lily Sinclairová), Fred Ward (FBI Agent Leon Ford), Kevin Dunn (FBI Agent Doyle), Brian Cox (Lyman Earl Collier)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Převratný vědecký objev, špinavé mocenské praktiky a dvojice falešně obviněných vědců na útěku za spravedlností v americkém akčním filmu.

Dříve než univerzitní výzkumný tým oficiálně potvrdí, že voda může být použita jako pohonná látka, je jejich laboratoř zničená a ředitel zabitý. Na scéně se objevuje hlavní svědek, student Eddie Kasalivich, který se spolu s výzkumným týmem stává hlavním podezřelým. Ve skutečnosti za zločinem stojí několik energetických společností, které jsou podporovány vládou a snaží se objav zamlčet. Sponzor projektu přemlouvá Eddieho, aby z projektu co nejdřív vycouval. Eddie se však snaží najít dostatečné množství důkazů na očištění své osoby i celého týmu.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko