Sledovat film Régi idők focija online

Přehrajte si film Régi idők focija online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Régi idők focija na Duna!
  Sledovat Régi idők focija online
Žánr:
komedie
Režie:
Pál Sándo
Hrají a postavy:
Dezsö Garas (Minarik Ede, mosodás), Tamás Major (Kerényi úr), László Márkus (Turner Pipi), Hédi Temessyová (Cserépkalapos no), Cecília Esztergályos (Ila, a bundás no), Ildikó Szabó (Vajaskenyeres lány)
Země:
Maďarsko
Rok výroby:
1973
Popis:
Fotbal starých časů je Sándorovým čtvrtým celovečerním filmem. Scénář podle románu Ivána Mándyho napsala Zsuzsa Tóthová, se kterou pracoval na většině svých projektů. Hlavní postavou je Ede Minarik - majitel malé prádelny na okraji Budapešti a zároveň fotbalového mužstva složeného z místních nadšenců. Kvůli narůstajícím dluhům však hrozí, že bude tým rozprodán a sen o první lize se definitivně rozplyne. Když mu odmítne půjčku i jeho přítel, rovněž fotbalový fanda a vlastník kina Bodograf Kerényi, rozhodne se Minarik hledat zastání u funkcionářů fotbalového svazu. Výsledkem je prodej nejlepšího hráče a několik panáků na zoufalství, ale aby toho nebylo málo, kolem mužstva krouží neodbytní skauti, kteří se snaží ulovit talentované fotbalisty. Lákají je na milenky, lukrativní smlouvy a prodej do zahraničí. Minarik si to nenechá líbit a navíc objevuje skvělého mladého hráče...
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Duna Duna Archív a všechna videa pořadů televize Duna online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski