Film Rebelka

Sledovat film
Rebelka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Od pradávných dob se v drsném a tajemstvím opředeném Skotsku vyprávějí legendy o velkolepých bitvách a hrdinských skutcích. Jednou takovou legendou je i příběh odvážné princezny Meridy, která se vzepře tradici a vezme svůj osud do vlastních rukou. Se svéhlavou Meridou mají rodiče král Fergus a královna Elinor plné ruce práce, protože rusovlasá princezna je odhodlána jít si v životě svou cestou a vzepře se starým zvykům i třem váženým lordům: siláckému Lordu MacGuffinovi, mrzutému Lordu Macintoshovi a svárlivému Lordu Dingwallovi. Merida svými činy nechtěně rozpoutá v království zmatek a požádá o pomoc tajemnou čarodějnici, která její přání sice vyplní, bohužel však po svém. Merida tak musí využít všechny své schopnosti i pomoc přátel - včetně mazaných a nezbedných bratrů trojčat - aby zlomila děsivou kletbu, než bude příliš pozdě.

Žánr: Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný, Thriller
Režie: Mark Andrews, Brenda Chapman, Steve Purcell
Hrají a postavy: Kelly Macdonaldová (princezna Merida (Barbora Šedivá)), Billy Connolly (král Fergus (Karel Heřmánek)), Emma Thompsonová (královna Elinor (Simona Postlerová)), Julie Waltersová (čarodějnice (Ljuba Skořepová)), Robbie Coltrane (lord Dingwall (Pavel Zedníček)), Kevin McKidd (mladý MacGuffin (Ota Jirák))
Scénář: Michael Arndt, Brenda Chapman, Mark Andrews, Steve Purcell, Irene Mecchiová
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko