Sledovat film Rakev ve snu viděti online

Přehrajte si film Rakev ve snu viděti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Rakev ve snu viděti na !
  Sledovat Rakev ve snu viděti online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Jaroslav Mach
Hrají a postavy:
Bohumil Šmíd (Pacínek), Vladimír Menšík (Kapitán Tronda), Jaroslava Obermaierová (Zuzana), Zdeněk Dítě (Vengloš), Čestmír Řanda (Weyr), Lubomír Kostelka (Kosík)
Země:
Československo
Rok výroby:
1968
Popis:
Příběh, který navazuje na úspěšnou filmovou krimi komedii Nahá pastýřka (Nova také před časem uvedla), se opět odehrává na zámku v Ronově, který byl mezitím přestavěn v exkluzívní hotel u Bezhlavého rytíře. Zcela originálním způsobem ho vede bývalý obchodník se starožitnostmi Felix Pacínek, který mimo jiné strávil několik let za mřížemi, jak si jistě vzpomenou ti, kdo viděli Nahou pastýřku. Nabízí svým hostům takové kratochvíle, jako je například svatba v mučírně, hostinu v hladomorně, únos Černým hulánem nebo nocleh v rodinné hrobce. Přesto je však hotel poloprázdný a hrozí mu zavření, zvláště když končí smlouva s jazzovým orchestrem Skelet a zpěvačkou Zuzanou Korejsovou...

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.