Sledovat film Radosti a strasti malého lorda online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Radosti a strasti malého lorda
  Sledovat 1490 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Rodinný
Režie:
Ivan Popov
Hrají a postavy:
Stanislav Govorukhin (Earl of Dorincourt), Aleksey Vesyolkin (Cedric Errol), Olga Budina (Nora), Oleg Shklovsky (Havisham), Nikolai Volkov Ml. (James), Sergei Gazarov (Hobbs)
Země:
Rusko
Rok výroby:
2003
Popis:
Malý Cedric Fauntleroy je osmiletý syn skromné učitelky hudby. Je to milý kluk a jeho přátelé ho respektují. Cedric toho moc neví o své rodině. Zná pouze krátké příhody, které mu někdy vypraví matka, aby s ním sdílela názory a úvahy. Jednou ale zjistí, že na druhé straně oceánu žije v Anglii starý lord, který má na stole stejný portrét, jaký vlastní i jeho matka.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski