Sledovat film Quigley u protinožců online

Přehrajte si film Quigley u protinožců online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1127 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, western Quigley u protinožců na !
  Trailer k filmu Quigley u protinožců   Sledovat Quigley u protinožců online
Žánr:
dobrodružný, drama, western
Režie:
Simon Wincer
Hrají a postavy:
Tom Selleck (Matthew Quigley), Laura San Giacomová (Crazy Coraová), Alan Rickman (Elliott Marston), Chris Haywood (Major Ashley-Pitt), Ron Haddrick (Grimmelman), Tony Bonner (Dobkin)
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
1990
Popis:
Na jeho hlavu je vypsaná odměna. A on má v hlavě jen jedno děvče.

Amerického ostrostřelce Matthewa Quigleya si najme bohatý australský rančer Marston, aby ho údajně zbavil divokých psů, kteří ohrožují jeho stáda. Až po příchodu do Austrálie Qiugley zjistí, co od něho vlastně Marston chce. Má střílet domorodé Aborigeny, kteří rančerovi překážejí k získaní další půdy k pastvě jeho dobytka.
Čestný Quigley to kategoricky odmítne a sám se tak stane lovnou zvěří. Marston však netuší, že proti němu stojí silný a nebojácný muž...
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski