Sledovat film Púštny kvet online

Přehrajte si film Púštny kvet online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Púštny kvet
  Trailer k filmu Púštny kvet   Sledovat Púštny kvet online
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Sherry Horman
Hrají a postavy:
Soraya Omar-Scego (Waris), Idriss Abdillahi Houfaneh (starý muž), Awa Said Darar (Amina), Roun Daher Ainan (Waris' matka), Osman Aden Dalieg (Waris' otec), Liya Kebede (Waris Dirie)
Země:
Velká Británie, Německo, Rakousko
Rok výroby:
2009
Popis:
Skutečný příběh o cestě z africké pouště na světová přehlídková mola.

Skutečný příběh světoznámé topmodelky Waris Dirie, krásné nomádské dívky, která nikdy netoužila po slávě, přesto zazářila v londýnském světě módy a síla její osobnosti ovlivnila život afrických žen. Třináctiletá Waris, nomádská dívka, utíká z domova, aby se vyhnula domluvenému sňatku s postarším mužem. Její nebezpečná cesta vede přes africkou kamenitou poušť až do Evropy - do Londýna, kde vypomáhá jako uklízečka na somálské ambasádě. O několik let později její nádhernou tvář objeví uznávaný fotograf, který z ní přes noc udělá hvězdu. Waris ale čeká tvrdá práce od zvládnutí anglického jazyka až po správné držení těla. Především musí překonat stud vůči mužům, zapomenout na africké utrpení, zbavit se předsudků z minulosti a začít konečně normálně žít... V obdivuhodném, řemeslně výborně zvládnutém, citlivém ženském snímku, který se natáčel v Africe, Evropě i Americe, se v hlavní roli představí fascinující etiopská modelka Liya Kebede /známá tvřr Estée Lauder/. Drama Květ pouště zachycující tento nepředstavitelný lidský osud vzniklo podle stejnojmenného bestselleru modelky, herečky a aktivistky za práva žen Waris Dirie narozené v roce 1965 v Somálsku a v pěti letech poznamenané ženskou obřízkou.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski