Sledovat film Půjdu tam, kam ty online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Půjdu tam, kam ty
  Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Géraldine Nakache
Hrají a postavy:
Leďla Bekhtiová (Mina Gasmi), Géraldine Nakache (Vali Gasmi), Patrick Timsit (Léon Gasmi), Pascale Arbillotová (Gilberte, dite Jill), Jean-Gabriel Nordmann (M. Mangin), Serge Avedikian (Didier)
Scénář:
Yohan Gromb, Géraldine Nakache, Rebecca Zlotowski
Země:
Francie
Rok výroby:
2019
Popis:
Vali a Mina jsou dvě naprosto odlišné sestry. Zatímco Vali je emocionálně založená zpěvačka s hlavou v oblacích, Mina je rezervovaná a racionální terapeutka. Jejich otec jednoho dne konečně najde příležitost, jak je svést znovu dohromady.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko