Sledovat film Ptáčníkův syn online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Ptáčníkův syn
  Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Richard Hobert
Hrají a postavy:
Rudi Köhnke (Esmar), Vígdis Eliesersdóttir Hentze Bjørck (Johanna), Livia Millhagen (Livia), Hedda Rehnberg (Marie-Thérese), Mattias Djónason Eidesgaard (Frans), Sébastien Courivaud (Armand)
Scénář:
Richard Hobert
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2019
Popis:
Na konci 19. století se ptáčník Esmar a jeho manželka Johanna snaží přežít na svém pronajatém majetku nad nepřístupnými útesy Faerských ostrovů. Podle místních zákonů však budou z domu vystěhováni, pokud nemají syna, dědice farmy.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko