Sledovat film
Psycho
online

Film Psycho
  Trailer k filmu Psycho Trailer
Přehrajte si film Psycho HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 572 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Kdo vraždí v malém motýlku? Legendární americký horor, který je nejslavnějším a možná nejzdařilejším filmem slavného Alfreda Hitchcocka.
Marion Craneová, která se s ukradenými penězi vydává do Kalifornie, aby tu se svým zadluženým milencem Samem Loomisem začala nový život. Marion však není žádná protřelá zlodějka a nechová se zrovna profesionálně. Jednomu policistovi je nápadné, proč mladá žena nocuje v autě. Zrovna tak je překvapen obchodník s ojetými vozy, když Marion rychle vymění své auto za jiné a platí hotově. Krátce před cílem zastihne mladou ženu mohutný liják, před kterým se ukryje v malém hotelu nedaleko silnice, kde je jediným hostem psychopatického majitele.

Hrají a postavy: Anthony Perkins (Norman Bates), Vera Milesová (Lila Craneová), John Gavin (Sam Loomis), Janet Leighová (Marion Craneová), Martin Balsam (Detektiv Milton Arbogast), John McIntire (Šerif Al Chambers)
Scénář: Joseph Stefano
Země: USA
Rok výroby: 1960
Hodnocení: 85 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 22.5.2022 21:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko