Sledovat film První dáma country music online

Přehrajte si film První dáma country music online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1102 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama První dáma country music na !
  Trailer k filmu První dáma country music   Sledovat První dáma country music online
Žánr:
Drama
Režie:
Michael Apted
Hrají a postavy:
Sissy Spaceková (Loretta Webb / Lynn), Tommy Lee Jones (Doolittle 'Mooney' Lynn aka 'Doo'), Levon Helm (Ted Webb), Phyllis Boyensová (Clara 'Clary' Webb), Bill Anderson Jr. (Webb child), Foister Dickerson (Webb child)
Země:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Filmová adaptace životopisu Loretty Lynnové, který napsala společně s Georgem Vecseyem.

Loretta Lynnová byla jednou z prvních ženských hvězd v country music a stala se formující osobností tohoto žánru. S jejím výrazným, jasným, hard-country hlasem a písněmi o záletných manželech a utlačovaných ženách Loretta uvedla názory žen do Nashvillu dlouho předtím, než se výraz "ženská rovnoprávnost" stal běžným pojmem. Narodila se v Butcher Hollow (Kentucky) jako jedno z osmi dětí chudého horníka Teda Webba. V pouhých čtrnácti letech se provdala za Doolittla Lynna. Ve dvaceti letech, již jako matka čtyř dětí, začala příležitostně zpívat o víkendech v místních hospodách. O pět let později nahrála demonahrávku u nezávislé nahrávací společnosti, se kterou pak objížděla všechny rozhlasové stanice na Jihu. Její první singl "Honky Tonk Girl" zabodoval v hitparádách a otevřel Lorettě cestu do slavné Grand Ole Opry v Nashvillu. Její úspěch měl, jak už to bývá, jak kladné stránky v podobě spousty hitů, vyprodaných koncertů či blízkého přátelství s Patsy Clineovou, tak i svoji odvrácenou tvář - vyčerpání z přepracování, nervové zhroucení a problémy v manželství...
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski