Film Protiúder

Sledovat film
Protiúder
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Akt teroru nebyl osobní. Jeho pomsta však osobní bude.
Požárník Gordy Brewer v jediném strašlivém okamžiku ztratí ženu a dítě. Oba se totiž stanou náhodnými oběťmi bombového útoku. Když pátrání po pachateli atentátu začne pomalu utichat a Gordy dojde k závěru, že viník možná nikdy nebude vydán spravedlnosti, rozhodne se vzít jeho osud do vlastních rukou. Vydává se do Kolumbie, aby teroristy našel. Bude však muset bojovat nejen v džungli, ale i v ulicích Chicaga, protože teroristé plánují další atentát...

Žánr: Thriller, Akční
Režie: Andrew Davis
Hrají a postavy: Arnold Schwarzenegger (Gordon Brewer), Francesca Neriová (Selena Perriniová), Elias Koteas (CIA Agent Peter Brandt), Cliff Curtis (Claudio), John Leguizamo (Ramirez), John Turturro (Sean Armstrong)
Scénář: Ronald Roose, David Griffiths, Peter Griffiths
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko