Sledovat film Prostě sexy online

Přehrajte si film Prostě sexy HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Prostě sexy na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Prostě sexy   Sledovat Prostě sexy online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Roger Kumble
Hrají a postavy:
Cameron Diazová (Christina Waltersová), Christina Applegateová (Courtney), Selma Blairová (Jane Burnsová), Thomas Jane (Peter Donahue), Jason Bateman (Roger Donahue), Parker Poseyová (Judy Webbová)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Romantická komedie... bez cukru.

Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě si nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat.. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.