Film Proroctví meče

Sledovat film
Proroctví meče
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Otevřete s námi Knihu mečů a staňte se svědky podivuhodného boje o spásu Země. Začíná v neony ozářených ulicích nočního Chicaga a pokračuje v asijských prašných pláních. Kousky osudové skládačky do sebe začínají zapadat od chvíle, kdy se chicagští policejní důstojníci Lang a Lucky zapojí do rutinní krycí operace. Předpokládají, že se bude vyvíjet podle obvyklého scénáře, a spravedlnost zvítězí. Jenže pak se objeví Tazz a Apollo - všeho schopní šéfové bandy kriminálníků, kteří mají jiné plány. Lucky a Langův bratr přitom přijdou o život a Lang musí opustit milovanou Beth, aby pozvedl meč na obranu města před zločinem. Tři roky poté se Lang do Chicaga vrací a hodlá město vyčistit od těch, co zavraždili jeho parťáka a bratra. Mezitím se však objeví nový důležitý úkol - podle mystických sil je Lang předurčen k záchraně Asie. Odvážný muž se ocitá uprostřed souboje mezi dobrem a zlem, ale netuší, kdo se stane jeho soupeřem...

Žánr: Akční, Drama, Thriller
Režie: Peter Allen
Hrají a postavy: Ho Sung Pak (Policejní důstojník Lang), Kevin Ula Christie (X-Man), Taimak (Policejní důstojník Lucky), Liesl Lombardová (Beth Howardová), Richard Divizio (Tazz), Shaun Gayle (Apollo)
Scénář: A.D. Detrick, Kevin Ula Christie
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 45 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko